نکس وان ترکی بروزترین سایت دانلود اهنگ ترکی در ایران صفحه اصلی دسته‌ها آهنگ های سیمگه موزیک دانلود اهنگ رام تا تام از سیمگه نویسندهٔ نوشته از مریم خاکسار تاریخ نوشته مارس 23, 2020 هیچ دیدگاهی برای دانلود اهنگ رام تا تام از سیمگه ثبت نشده دانلود اهنگ رام تا تام از سیمگه دانلود اهنگ رام تا تام از سیمگه در این پست اهنگ ترکی سیمگه به نام رام تا تام (ram ta tam) از آلبوم بن بازن (Ben bazen) را همراه با ترجمه فارسی به اشتراک گذاشته ایم برای دانلود به ادامه مطلب بپردازید. خواننده: Simge آهنگ: Ram Ta Tam از آلبوم: Ben Bazen سال انتشار: 20 پخش آنلاین پخش‌کننده صوت 00:00 00:00 برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. ترجمه اهنگ سیمگه رام تا تام ترجمه اهنگ سیمگه رام تا تام Alın onu biri yemeden getirin önüme bırakın قبل از این که کسی بخورتش بیارینش بذارینش جلویه من Ek seferinden ben ben olayım mı در سفره بعدیت من بیام باهات Ama ben utanmaz deli ve gözü karayım ولی من یه روانیو بی آبرو و چشم سفیدم Seni kabuğundan ben çıkarayım mı من پوست تو رو بکنم آیا Benimle tanışmasaydın اگه بامن آشنا نمی شدی Tenimle karışmasaydın اگه با من قاطی نمی شدی Her gece buluşmasaydık اگه هرشب همو نمی دیدیم Gidenler yerinde saydı اون هایی که میرن به هیچ جا نمی رسن Bak kalbimi elinde hisset نگاه کن قلب منو تو دستت احساس کن El ele diz dize biz hep ما همیشه دست تو دستو پا بپای همیم Hadi tut elimi gidelim یالا دستمو بگیر بیابریم Benimle şimdi dans et بامن الان برقص Hadi biraz cesaret یالا یذره از خودت جسارت نشون بده Ram Ta Tam tam isabet رام دا دام زدیم به هدف El ele diz dize biz hep دست تو دستو پا بپای هم Benimle şimdi dans et بامن الان برقص بهترین آهنگ های ترکی رو همراه با ترجمه از نکس وان ترکی بخواهید. مخصوص شما دانلود اهنگ هایالت از دمت اکالین ویرایش دانلود اهنگ رام تا تام از سیمگه برچسب‌ها اهنگ سیمگه رام تا تام, ترجمه اهنگ رام تا تام از سیمگه, ترجمه اهنگ سیمگه رام تا تام, دانلود البوم بن بازن, دانلود اهنگ Ram Ta Tam, دانلود اهنگ ram ta tam از سیمگه, دانلود اهنگ رام تا تام از سیمگه, دانلود اهنگ سیمگه بنام رام تا تام, دانلود اهنگ سیمگه به نام رام تا تام, دانلود اهنگ سیمگه رام تا تام, دانلود اهنگ سیمگه ساغین Ram Ta Tam, دانلود اهنگ های آلبوم بن بازن, دانلود اهنگ های البوم بن بازن, متن و ترجمه اهنگ سیمگه رام تا تام
turkseda

دانلود اهنگ اجه سچکین hos geldin ayrılıga

دانلود اهنگ سرنای ساریکایا بیر تلفن

دانلود اهنگ ایرم دریجی بیر مییز

دانلود اهنگ حادیثه فارکیمیز وار

دانلود اهنگ شامپیون از حادیثه

دانلود اهنگ رام تا تام از سیمگه

دانلود اهنگ ترکی ben seni cok sevdim

اهنگ ,سیمگه ,دانلود ,رام ,تام ,tam ,تا تام ,رام تا ,دانلود اهنگ ,از سیمگه ,اهنگ سیمگه
مشخصات
آخرین جستجو ها